PRVI PORAZ PARTIZANA U NOVOJ SEZONI: Katastrofalna treća deonica koštala crno-bele nastavka serije pobeda!

evrokup

Loše veče za izabranike Željka Obradovića

Košarkaši Partizana zabeležili su prvi poraz u novoj sezoni rezultatom 61:60, a bolji tim od crno-belih večeras je bila Andora.

Užasna treća deonica koju su crno-beli izgubili rezultatom 24:8 bila je presudna kada je krajnji ishod meča u pitanju.

Najbolji u gostujućem timu bili su Panter sa 13 i Ledej sa 12 poena.

Kod Andore istakao se Arteaga sa 15 i bivši košarkaš Partizana Miler-Mekintajer sa 11 poena.

KK Partizan

Andora je sada na istom skoru kao i Partizan 3-1.

IV ČETVRTINA:

10. minut: Jelinek maša oba slobodna bacanja, Avramović neuspešan sa pola terena. Andora slavi rezultatom 61:60.

10. minut: Panter precizan oba puta, Andora ima loptu i poen prednosti. (61:60)

10.minut: Faul Jelineka nad Panterom 9 sekundi pre kraja. Amerikanac će ići na liniju za slobodna bacanja.

9. minut: Partizan je na -1, tajm-aut sa klupe crno-belih zatražio je Željko Obradović!

7. minut: Panter pogađa trojku i donosi Partizanu prednost 56:55!

6. minut: Poeni Pantera na ulazu za -2!

4. minut: Trojka Ledeja na jednoj i zakucavanje centra domaćih na drugoj strani za 55:49 u korist Andore.

III ČETVRTINA:

10. minut: Avramović zatvara deonicu koju je 20:8 dobila ekipa Andore!

10. minut: Zakucava Miler-Mekintajer u kontri za +10!

9. minut: Kroford je precizan nakon polovičnog učinka sa linije za slobodna bacanja Smailagića na drugoj strani. Domaći vode +8!

8. minut: Arteaga zakucava za +5 u korist domaćih! Katastrofalna četvrtina za crno-bele. (42:37)

4. minut: Loše je Partizan ušao u treću deonicu, domaći prilaze na samo -2! (34:32)

II ČETVRTINA:

7. minut: Sjajnu odbranu crno-belih u poene pretvara Dalas Mur za 30:19!

6. minut: Smailagić popravlja svoj promašaj za 26:19.

KK Partizan

4. minut: Nova trojka Zeka Ledeja i pogodak Mura za 22:16!

3. minut: Trojkom Ledeja i polaganjem Avramovića, Partizan vraća prednost 17:16.

I ČETVRTINA:

10. minut: Mur pogađa sa linije slobodnih bacanja za 16:12.

8. minut: Pauli polaže loptu u obruč nakon kontranapada, domaći okreću rezultat u svoju korist 14:10.

5. minut: Madar je raspoložen večeras! 8:2 vode crno-beli.

KK Partizan, Balša Koprivica, Rodions Kuruks

4. minut: Kuruc kažnjava loše dodavanje Milera-Mekintajera za 6:2.

3. minut: Madar pogotkom odgovara na poene Milera-Mekintajera, rezultat 4:2 za crno-bele.

2. minut: Utakmicu poenima otvara Jam Madar, Partizan vodi 2:0.