SUSRET ZAVRŠEN BEZ POBEDNIKA: Gosti poveli u ranoj fazi meča, ali nisu izdržali (FOTO)

SUPERLIGA, 15. KOLO

Meč u Novom Pazaru pratilo je oko hiljadu gledalaca

Objavljeno: 16:43h

Fudbaleri Novog Pazara i Radnika odigrali su 1:1, u utakmici 15. kola Superlige Srbije. Gosti iz Surdulice poveli su u trećem minutu, kada je Miloš Spasić iskoristio neodlučnost štopera Pazara Nemanje Kojičića i golmana Nikole Vujanca.

Pazarci su izjednačili u 29. minutu golom Bojana Čečarića, koji se najbolje snašao u velikoj gužvi iz neposredne blizine.

Meč na novopazarskom Gradskom stadionu pratilo je oko 1.000 gledalaca.

Radnik je 12. na tabeli sa 14 bodova, dok je Novi Pazar na poslednjem, 16. mestu i ima devet bodova. Novi Pazar u 16. kolu dočekuje TSC, a Radnik gostuje Metalcu.