OLIMPIJA BEZ PROBLEMA STIGLA DO POBEDE U MILANU: Slabo izdanje Crvene zvezde, uz UŽASNU prvu četvrtinu!

EVROLIGA

Rutinska pobeda domaćina

Košarkaši Olimpije bez problema su savladali Crvenu zvezdu u Milanu rezultatom 79:62.

Katastrofalna prva četvrtina koju su crveno-beli izgubili 24:6 ponajviše je uticala da rezultat na kraju bude kakav jeste.

Nakon ove pobede Olimpija u sledeće kolo ulazi sa skorom 6-1 i nastavlja trku za prvo mestu u Evroligi, dok će Crvena zvezda sa skorom 2-5 čekati naredne duele u Beogradu protiv Panatinaikosa i Asvela.

KK Crvena zvezda

IV ČETVRTINA

10. MINUT: Denijels maša trojku na jednoj strani, zatim Lazić na drugoj i to bi bilo to za večerašnju utakmicu - pobeda Olimpije u Milanu 79:62.

8. MINUT: Hol pogađa za tri i trenutni rezultat 77:60.

5. MINUT: Kalinić poentira za 72:57.

3. MINUT: Rodrigez postiže trojku za +19.

KK Olimpija Milano

2. MINUT: Trojka Kalinića na jednoj strani, ali ubrzo je stigao odgovor Milana na drugoj preko Šildsa koji poentira uz faul i donosi prednost 69:53 za domaćina.

1. MINUT: Sjajan pas Rodrigeza, Šilds poentira u kontri za mini seriju 4:0 i rezultat 66:50.

III ČETVRTINA

10 MINUT: Lazarević postiže trojku u poslednjoj sekundi za 62:50.

10. MINUT: Trojka Ričija za 60:47. Prvi poeni iz igre nakon dosta prekida i slobodnih bacanja.

8. MINUT: Serija slobodnih bacanja prvo Kalinić pogađa zbog tehničke koju je dobio Mesina, a zatim Denijels pogađa jedno od dva na drugoj strani zbog faula - rezultat 56:45.

7. MINUT: Tarzuski polovičan za linije za slobodna bacanja, vraća dvocifrenu prednost svom timu 51:41.

7. MINUT: Trojka Holinsa, Zvezda na - 9.

5. MINUT: Tri od tri šutira Holins sa slobodnog bacanja, lopta je sa strane za Crvenu zvezdu zbog nesportskog faula - rezultat 50:38.

5. MINUT: Sam je Deniels u korneru iz kog postiže svoju treću trojku za 50:33.

4. MINUT: Mitrović pogađa za 47: 33.

4. MINUT: Kajl Hajns pogađa za 47:31.

3. MINUT: Nesportski faul Crvene zvezde, Šilds siguran sa linije za slobodna bacanja i sada je 45:31.

2. MINUT: Bolji početak drugog poluvremena za crveno-bele koji spuštaju prednost na -12.

II ČETVRTINA

10. MINUT: Rodrigez promašuje trojku u poslednjoj sekundi, rezultat na poluvremenu 43:27.

10. MINUT: Nakon pogotka Mitrovića, Šilds postiže trojku na drugoj strani za 43:27.

10. MINUT: Hajns vraća domaćima +15.

9. MINUT: Mitoglu pogađa za 38:25.

8. MINUT: Meli polovičan sa linije za slobodna bacanja za 36:23.

7. MINUT: Volters pogađa za 35:23. Mesina zove prvi tajm-aut na meču.

5. MINUT: Điđi Datome postiže trojku iz ugla za 35:17.

4. MINUT: Mitoglu sjajno kombinuje sa Hajnsom za 32:15. Dejan Radonjić ponovo je primoran da zove tajm-aut.

3. MINUT: Mitoglu zakucava za +15 (30:15).

2. MINUT: Trojka Dobrića za 26:11.

2. MINUT: Tarzuski postiže poene uz prekršaj za 26:8, ali promašuje slobodno bacanje.

Ognjen Dobrić

1. MINUT: Lazarević postiže poene iz kontre za 24:8.

I ČETVRTINA

10 MINUT: Dobrić završava četvrtinu poenima za 24:6.

10. MINUT: Troj Daniels nastavlja da sipa za tri, rezultat je 24:4.

9. MINUT: Lazarević postiže dvojku, ali Rodrigez uzvraća na drugoj strani sa novim poenima za 21:4.

9. MINUT: Daleku trojku pogađa Troj Daniels za 19:2.

7. MINUT: Mitoglu najbolji u skoku dolazi do lopte i postiže poene uz faul nakon čega realizuje slobodno bacanje za 16:2.

7. MINUT: Mitrović postiže prve poene za Crvenu zvezdu.

6. MINUT: Nova trojka za Milano, ovoga puta Šilds pogađa za 13:0.

5. MINUT: Trojka Hola, domaći vode 10:0.

5. MINUT: Meli postiže poene u kontri za 7:0 i prvi tajm-aut koji mora da pozove Dejan Radonjić!

4. MINUT: Šilds pogađa daleku trojku za 5:0.

3. MINUT: Konačno poeni, Datome postiže pogodak za 2:0 u korist domaćih.

2. MINUT: Serija promašaja na obe strane, rezultat je i dalje 0:0.