SLAVLJE CRVENO-BELIH: Zvezdi pripao derbi kola, Mitrović presudio bivšem klubu!

derbi kola

Važna pobeda za tim Dejana Radonjića

Crvena zvezda savladala je ekipu Budućnosti u derbiju ABA lige rezultatom 71:63.

KK Crvena zvezda

KRAJ MEČA: Slavlje domaćih rezultatom 71:63

IV ČETVRTINA

10. minut: Crvena zvezda će odneti pobedu u ovoj izuzetno važnoj utakmici, trenutno je 71:59

8. minut: Zvezda održava prednost, trenutni rezultat

5. minut: Kuzmić hvata lob pas i spušta loptu u koš za +11.

2. minut: Trojka Voltersa za 54:47.

KK Crvena zvezda, KK Budućnost

1. minut: Zvezda poslednju deonicu otvara ukradenom loptom, a zatim i 2+1 Luke Mitrovića za prednost domaćih!

III ČETVRTINA

Kraj treće četvrtine: Maestralna četvrtina Budućnosti, ekipa iz Podgorice ulazi u poslednju četvrtinu sa +2.

8. minut: Micov sa linije slobodnih bacanja donosi +5 za ekipu Budućnosti.

8. minut: Trojka Micova, Budućnost vodi 41:44.

7. minut: Luka Mitrović vraća prednost Zvezdi sa 4 vezana poena, rezultat je 41:40.

4. minut: Serija Budućnosti 12:0 koja na krilima Silija dolazi do prednosti 38:37.

4. minut: Ušao je Sili u svoj ritam i doveo svoju ekipu na samo -1.

2. minut: Sili postiže trojku i spušta prednost Zvezde na samo +3.

POLUVREME: Crvena zvezda vodi na poluvremenu protiv ekipe Budućnosti rezultatom 37:29.

II ČETVRTINA

Kraj druge četvrtine: Dobrić postiže trojku, Rid zakucava na drugoj strani i postavlja konačnih 37:29 na kraju prvog poluvremena.

8. minut: Luka Mitrović zakucava za 32:22.

Zvezda Budućnost

5. minut: Koš je postigao Uskoković za promenu rezultata nakon duže pauze 23:18.

1. minut: Poeni Micova za 21:18.

I ČETVRTINA

10. minut: Na kraju prve četvrtine Zvezda vodi rezultatom 19:14.

9. minut: Na prvi tajm-aut crveno - beli odlaze sa +7.

8: minut: Dobrić flouterom donosi Zvezdi 16:10.

7. minut: Dobar pas Kalinića, Lazarević donosi Zvezdi + 6.

KK Budućnost

4. minut: Kuzmić siguran pod obručem, domaći vode 9:5.

3. minut: Nakon trojke Popovića, košem iz kontranapada prednost domaćinu ponovo donosi Davidovac.

1. minut: Zvezda otvara ovaj meč poenima, Volters je promašio šut ali Kuzmić je bio koncentrisan i popravio njegov promašaj nakon skoka.