Ako želite dramatičnu košarku, gledajte Partizan! Crno-beli slave Novicu i Hečera! (VIDEO) (FOTO)

3. kolo FIBA Lige šampiona!

Iako Zjelona Gora nije neki bauk, crno-beli su se dobrano mučili u duelu sa Poljacima, pa umalo i da izgube
Objavljeno: 19:48h

30. minut - Partizan je treću deonicu završio sa šest poena, što je skandalozno, s obzirom na to da je mogao da se odvoji i na dvocifrenu prednost kada je imao 39:32 i posed lopte! Posle 30 minuta, rezultat je 45:41 za Poljake!

29. minut - Prva prednost gostiju u drugom poluvremenu! Poene, i to svoje prve, postigao je Hričanjuk, a onda je napravljen i defanzivni faul nad Džejmsom Florensom, koji će šutirati dva slobodnjaka! Pogodio je oba!

28. minut - Nikola Đurišić je napravio ofanzivni faul!

27. minut - Košarek je vezao pet poena i vratio je Zjelonu goru u egal!

25. minut - Grušecki je lagano prošao kroz reket i položio za prve poene svog kluba u drugom poluvremenu!

24. minut - Uspeo je Partizan da postigne prve koševe u drugom delu! Prvo Novica, pa onda i Ratkovica!

22. minut - Zajcev je sa devet metara promašio ceo obruč, ali je i Robinson na drugoj strani uradio gotovo istu stvar! Niko ništa ne može da pogodi! Rezultat je nepromenjen od poluvremena!

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Napred, Srbi!!! Loš i statičan prvi napad Partizana!

20. minut - Nažalost, vratila se gostujuća ekipa na -3! Ali, u svakoj nesreći ima neka sreća, pa je tako Florens zaradio treći faul još pre poluvremena, tek pošto je postigao ključnu trojku!

18. minut - Zajcev je posle ofanzivnog skoka prekinuo seriju i položio! Đorđe Majstorović odmah odgovara istom merom! Opet je +8!

17. minut - Divna serija Partizana od 4:0 i najveća prednost na utakmici od +7!

16. minut - Uspela je Zjelona Gora da postigne trojku preko Kelatija, pa je rezultat 29:25!

14. minut - Hečer, Veličković i Marinković trojkom su doneli prednost Partizanu od +6!

12. minut - Posle sjajne igre crno-belih na početku druge deonice, Partizan vodi sa 24:22!