JOKIĆA NERVIRALE SUDIJE, PA OČAS POSLA STIGAO DO TRIPL-DABLA: Nagetsi onda samo stali, Boston ih pregazio! (VIDEO)

dva lica

Srpski košarkaš je tek u 20. minutu upisao prve poene

Objavljeno: 23:43h

Denver Nikole Jokića je imao potpunu kontrolu nad utakmicom sa Bostonom, ali je u poslednjoj četvrtini ispustio veliku prednost i izgubio čak 105:87.

U poslednjoj deonici su primili 31, a postigli samo osam poena!

Srpski košarkaš je tek u 20. minutu upisao prve poene, ali je onda u trećoj četvrtini začas došao do novog tripl-dabla - 17 poena, 11 asistencija i 10 skokova.

Ipak, u posldenjih 12 minuta se više svađapo sa arbitrima sa čijim odlukama se nikako nije slagao, a domaćin je bez njega u elementu postao neprepoznatljiv.