ZATO GROBARI OBOŽAVAJU RAŠONA TOMASA: Ovako je Amerikanac za 20 sekundi uništio Megu i bacio navijače u trans!

kakva serija junačkih poteza

Amerikanac je pokazao još jednom zašto ga navijači vole

Objavljeno: 21:37h

Partizan je na neverovatan način došao do pobede nad Megom, iako je u jednom trenutku gubio skoro 20 razlike, dok je na početku poslednje četvrtine zaostajao 14 poena.

Međutim, apsolutni epitet junaka crno-belih ide na račun Rašona Tomasa koji je u poslednjem minutu izveo nešto što se viđa, pa uglavnom kod NBA igrača.

Mega je vodila 77:75, Partizan izjednačio, a onda Mega kreće u poslednji napad na 40 sekundi pre kraja, zaleteo se Petrušev na zakucavanje, ali odbija ga Tomas, lopta se odbija u ruke igrača Mege, međutim, Novak s obzirom da ističe vreme za napad šutira trojku i promašuje, sledi napad Partizana.

On nije baš najbolje izveden, lopta odlazi u aut od igrača u ružičastim dresovima i sudije kažu da je crno-belima ostalo 6 stotinki da završe napad. Loše su postavili odbranu gosti, lopta stiže do Tomasa skoro na kapici, on se malo približava i gotovo bez ikakve prepreke pogađa kođ na 5 sekundi do kraja i tada rešava pitanje pobednika.