Bilbao pobedio u Pioniru! Partizan bez šanse za nastavak takmičenja u Evrokupu! (FOTO) (VIDEO)

EVROKUP 8. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 22:50h

Košarkaši Bilbaa pobedili su ekipu Partizana rezultatom 87:63 u osmom kolu Evrokupa.

Ovo je druga pobeda Bilbaa u sezoni, dok je ekipa Partizana pretrpela i sedmi poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Vilijams-Gosa sa 18 poena, a Redivo gostujućoj ekipi najviše se istakao i postigao 20 poena.

Prethodni duel crno-beli su pobedili u Španiji posle dramatične završnice i to je jedina pobeda Partizana u evropskim mečevima.

58:74 - Velika prednost Bilbaa, Partizan nema snage da parira Špancima

50:65 - Ovo je i definitivan kraj Partizana, i neće izboriti plasman u narednu fazu, Bilbao opet pravi veliku prednost

KRAJ TREČE ČETVRTINE: 49:53 - Partizan se primakao gostima u trećoj deonici i kao ravnopravan protivnik ulazi u poslednji deo igre. Vilijams-Gos je postigao 14 poena, Miler je postigao 9, Redivo je kod gostiju najefikasniji sa 10.

47:53 - Aranitović je precizan

43:52 - Serija gostiju od 8:0, Partizan nema odgovor na ovakvu igru Bilbaa

43:44 - Gladnes poentira za španski tim

40:40 - Izjednačenje u Pioniru

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: 30:38 - Furiozna druga četvrtina za goste iz Španije, napravili su seriju od 10:0 i okrenuli meč u svoju korist. Redivo kod gostiju je najefikasniji sa osam poena, dok je Gos i dalje na 9 i to je problem kod crno-belih - slaba realizacija.

37:40 - Partizan se vratio u meč sjajnom igrom u nastavku

26:36 - Partizan smanjuje razliku

21:34 - Velika serija Bilbaa, Partizan nema odgovor na španski tim

21:26 - Đoko Šalić postiže 5 poen

KRAJ PRVE ČETVRTINE: 18:22 - Gotova je prva deonica, Partizan posle početnog vođstva nije iskoristio neke zicere, gosti su to iskoristili i imaju prednost od četiri poena. Vilijams-Gos postigao je 9 poena u domaćem timu.

16:20 - Redivo pogađa za dva

14:17 - Efikasna prva deonica u Pioniru

11:15 - Gosti su posle početnih 0:5 ušli u ritam i imaju prednost

8:8 - Partizan je poveo sa 5:0, ali Bilbao se probudio

20:45 - Počeo je meč u Hali Pionir