crno-beli
Partizan korak bliži dovođenju prekaljenog NBA asa!
Bio bi ozbiljna akvizicija
Peti Mils više nije košarkaš Tenerifa.
Španski klub se zahvalio iskusnom beku na doprinosu i potvrdio da neće nastaviti zajednički put u narednoj sezoni.
"Mozzart sport" prenosi da je za iskusnog Australijanca ozbiljno zainteresovan Partizan, nakon što crno-belima nije pošlo za rukom da dovedu Armonija Bruksa.
Mils, iako ima 37 godina, je imao odličnu debitantsku sezonu u Evropi.
U domaćem prvenstvu prosečno je beležio 17.9 poena, dok je u evropskim takmičenjima bio jedan od ključnih igrača španskog tima.
Nekadašnji šampion NBA lige sa San Antonio Sparsima veoma brzo se prilagodio evropskoj košarci i potvrdio da i u 37. godini može da bude lider ekipe. Upravo zbog toga privlači pažnju velikog broja klubova.
Pored Partizana za njegove usluge zainteresovani su i klubovi iz australijske NBL lige.
Bonus video:
(Espreso/Mozzart sport/B.Brezovac/Preneo: A.K.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





