Zvezda ima novog Miloša Teodosića!
Miloš Teodosić, Foto: Igokea/Marija Vuruna

mali kalemegdan

Zvezda ima novog Miloša Teodosića!

Navijači će ga voleti

Objavljeno:

Košarkaš Crvene zvezde Devonte Grejem izjavio je da je veoma uzbuđen i nestrpljiv da zaigra za crveno-bele u narednoj sezoni.

- Veoma sam uzbuđen i nestrpljiv. Osećao sam tako još kada sam došao prvi put na lekarske preglede, biće zaista lepo. Znam Kodija Milera Mekintajera od ranije i baš sam uzbuđen zbog navijača i grada, mislim da me čeka dobar period - rekao je Grejem na konferenciji za medije.

On je naveo da je odluka da zaigra u Evropi dobar izbor i dodao da mu je cilj da bude zdrav.

Devonte Grejem
Devonte Grejemfoto: Starsport

- Mislim da sam doneo pravi izbor, najteže je prilagoditi se na preseljenje, treba uskladiti i vreme spavanja. Trener i igrači rade sjajno, svi žele da se osećam najbolje moguće.

Grejem je istakao da zna da je Miloš Teodosić nosio broj četiri prethodnih godina u Crvenoj zvezdi.

- Znam ko je nosio broj, legenda je. Ne mogu da mu izgovorim ime. Počastvovan sam što nosim taj broj, a sledeći put ću naučiti ime - zaključio je Grejem.

Bonus video:

00:54

trening košarka Srbija pred Sloveniju

(Espreso/B92/Preneo: A.K.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.