KK Partizan je krajem aprila produžio ugovor sa Sterlingom Braunom, očekivalo se da i Karlik Džons krene istim putem, međutim, to se za sada nije dogodilo.
Sada stižu iznenađujuće vesti koje donosi "Sportando". Navodno, Fenerbahče je zainteresovan da dovede reprezentativca Južnog Sudana u svoje redove.
Videćemo da li će crno-beli reagovati i vezati jednog od najboljih novim ugovorom, ali nema sumnje da će biti teško parirati aktualnom šampionu Evrope.
Postoji šansa da ispad koji je Džons napravio zajedno sa Bongom i Braunom može imati uticaja na pregovore sa crno-belima.
Podsetimo, Karlik prosečno je beležio 14.1 poen, 3.2 skoka i 5.4 asistencije po utakmici i po učinku je najbolji igrač Partizana.
Bonus video:
(Espreso sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




