NIJE SE PROSLAVIO: Loš meč Nikole Jovića u porazu Majamija od ljutog rivala!
Nikola Jović u duelu sa Francom Vagnerom na meču Orlanda i Majamija u NBA ligi, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

za zaborav

Očekivala se dosta bolja partija srpskog košarkaša

Košarkaši Orlanda deklasirali su na svom terenu u derbiju Floride Majami rezultatom 105:87.

Sve je bilo rešeno u drugom poluvremenu, koje su domaći košarkaši odigrali na visokom nivou, a u jednom trenutku tokom četvtrog perioda razlika je u korist Medžika bila 24.

Srpski košarkaš Nikola Jović je za ekipu Hita odigrao 15 minuta, ali je postigao samo dva poena.

Najefikasniji u Orlandu bio je Paolo Bankero sa 20 poena, Franc Vagner dodao je 19, Venderl Kartel Džunior imao ih je 17, Markel Fulc 12, dok je Džejlen Sags meč završio sa 11 koševa.

Bem Adebako je bio najbolji u Majamiju sa dabl-dabl učinkom od 22 poena i 11 skokova, Džimi Batler dodao je 15 poena, Tajler Hiro 12, a Kejleb Martin 11 koševa.

Orlando ima skor od 23 pobede i 20 poraza, dok je Majami na 24 trijumfa i 19 neuspeha.