NOVA POBEDA ZA MONAKO I SAŠU OBRADOVIĆA: Pao je i ASVEL!
Obradović je vezao pet pobeda sa Monakom, Foto: Starsport©

EVROLIGA

Novi trijumf za ekipu Saše Obradovića

Košarkaši Monaka ostvarili su pobedu u sedmom kolu protiv ekipe Asvela rezultatom 80:70, po četvrtinama 14:23, 27:14, 16:24, 23:9.

Iako je Asvel imao odličan start, Monako se tokom druge četvrtine vratio u igru, a ključna je bila poslednja četvrtina koja je presudila ishod utakmice.

Tokom celog meča, oba tima nisu uspela da uspostave visok kvalitet igre, ali se rezultat držao izjednačenim sve do poslednjih pet minuta.

Tada su se istakli Džordan Lojd, zajedno sa Džejmsom i Alfom Dijalom, čime su doneli ključne poene za Monako i presudili Asvelu.

Najbolji u timu Monaka bio je Alfa Dialo sa 21 poenom, devet skokova i tri ukradene lopte. Seku Okobo je dodao 16 poena, Džejms 15, a Džordan Lojd 12 poena. U ekipi Asvela, Luvavu se istakao sa 18 poena, dok su Lovernj i Skot dodali po 11.