PARTIZAN OTIŠAO NA POLUVREME SA -10: Crno-beli bez rešenja za Topića i Malovca!

loše je počelo

Da li crno-beli mogu do preokreta

Objavljeno: 21:15h

Partizan gostuje Megi u okviru 4. kola ABA lige, a trenutni rezultat na poluvremenu je 40:29 za tim Marka Baraća.

Crno beli su loše otvorili meč i dozvolili ekipi Mege da na startu napravi veliku prednost te je već posle osam minuta ekipa Željka Obradovića bila na minus 14, a uz to je postigla samo četiri poena za osam minuta igre. Do kraja četvrtine su uspeli da spuste razliku na -10 posle poena četiri poena Koprivice, ali i vrlo važne trojke Avramovića.

Druga četvrtina je bolje počela za crno bele koji su bili i na -15, ali su do polovine četvrtine spustili razliku na samo pet poena, a Smailagić i Avramović su bili pokretači. Ipak, do kraja poluvremena su Malovac i Topić postigli neke važne poene i imali bitne role, te se na pauzu otišlo pri rezultatu 40:29.