NIKO NIJE HTEO DA PRIČA ZA MEDIJE: Samo jedan igrač Zvezde se oglasio posle poraza od Partizana!
Košarkaši Crvene zvezde, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović

OVO SE RETKO VIĐA

Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 88:80 u prvom meču finalne plej-of serije ABA lige.

Crno-beli su tako u velikom finalu poveli sa 1:0.

Nakon završetka utakmice, samo jedan košarkaš Crvene zvezde obratio se novinarima.

To je bio Ognjen Dobrić, koji se na kratko obratio sajtu generalnog sponzora crveno-belih.

Ognjen Dobrić
Ognjen Dobrićfoto: Starsport©/Srđan Stevanović

- Iskreno, osećam se okej, zato što je prva utakmica. Odigrali smo katastrofa prvo poluvreme, vratili smo se u drugom, ali Partizan je imao veliku razliku i čuvao je do kraja - izjavio je srpski košarkaš za "Meridian sport":

Novi meč na programu je već u četvrtak.

- Imamo drugu utakmicu, imamo za šta da se uhvatimo. Pokazali smo da možemo da igramo na njihovom terenu.

Otkrio je i šta je Duško Ivanović rekao igračima u svlačionici. - Rekao nam je da igramo kao u drugom poluvremenu. Mi moramo da budemo dobri u oba pravca, da igramo sa više energije, zato što Partizan igra tako i moramo da ispratimo taj način igde i da budemo mirni u tim odlučujućim trenucima.

Ostalim košarkašima Crvene zvezde nije bilo dozvoljeno da daju izjave, što potvrđuju i reči Fakunda Kampaca.

Fakundo Kampaco pored Kevina Pantera i Alena Smailagića
Fakundo Kampaco pored Kevina Pantera i Alena Smailagićafoto: Starsport©/Srđan Stevanović

Naime, na poziv okupljenih novinara u Štark areni da da izjavu, Argentinac je odgovorio sledećim rečima:

- Ne znam da li će mi dozvoliti.

Drugi meč finalne serije igra se u četvrtak, meč će početi od 20 časova, a još jednom će domaćin biti Partizan.