OD SJAJA DO OČAJA: Zvezda krenula jako, pa se raspala protiv Albe, Top 8 je sve dalje! (FOTO)
Košarkaši Crvene zvezde, Foto: Foto:Tamara Trajković

Objavljeno: 20:58h
Završeno
20:56h

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Albe u 25. kola Evrolige.

Zvezda je odlično odigrala prvu četvrtinu koju je rešila u svoiju korist rezultatom 25:15.

U završnici druge četvrtine, Alba je dodala gas pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom 44:39 u korist crveno-belih.

Potpuni preokret mogao se naslutiti u trećem periodu posle koga je Zvezda imala samo poen prednosti 61:60.

Potpuni preokret viđen je u poslednjoj četvrtini, Zvezda je odigrala jako slabo što je Alba iskoristila i na kraju izuzetno ubedljivo slavila 72:87.

20:52h

KRAJ UTAKMICE!!!!!!!!!! Crvena zvezda izgubila je od Albe 87:72 u okviru 25. kola Evrolige.

20:47h

39. minut - Lo je pogodio posle greške igrača Crvene zvezde 68:83.

20:43h

38. minut - Petrušev je pogodio uz faul, a zatim pogodio i dodatno slobodno bacanje 68:79.

KK Crvena zvezda, KK Alba
20:42h

36. minut - Lo je nezaustavljiv u ovim momentima, postiže novu trojku, tim iz Berlina ima dvocifrenu prednost 65:77.

20:39h

35. minut - Ognjen Dobrić je sjajnim prodorom postigao koš, ali je Lo uzvratio trojkom 65:74.

20:32h

32. minut - Alba povećava svoju prednost 61:66. Minut odmora uzima trener Duško Ivanović.

20:28h

ČETVRTA ČETVRTINA:

31' Sikma je postigao prve poene u poslednjoj četvrtini 61:62.

20:24h

30. minut - Završena je treća četvrtina, Crvena zvezda ostala je u prednosti posle ovog dela igre, ali jedva pošto je na semaforu 61:60.

20:21h

28. minut - Nedović je sada precizan i sa linije penala, donosi novo izjednačenje 59:59.

20:14h

25. minut - Nedović pogađa i donosi izjednačenje 53:53.

20:12h

24. minut - Rezultatska klackalica u ovim momentima u Pioniru, Alba i dalje ima prednost 51:53.

20:07h

TREĆA ČETVRTINA:

22. minut - Snažan početak drugogo poluvremena za tim iz Berlina koji je potpuno preokrenu meč u svoju korist 44.45.

19:49h

20. minut - Nedović sjajno zakucava 44:37. Lo je precizan dva puta sa linije penala i postavlja konačan rezultat posle prvog dela 44:39.

19:43h

18. minut - Alba je u seriiji 6:0 (37:33). Prekida je sa dva brza koša Luka Vildosa 42:33.