PARTIZAN SE POIGRAVAO SA ASVELOM! Navijači uživali, sjajno zagrevanje za teško gostovanje! (FOTO)
Košarkaši Partizana, Foto: Starsport©

22. kolo evrolige!

Objavljeno: 23:21h
Završeno
22:23h

Košarkaši Partizana duplu nedelju u Evroligi počeli su na briljantan način pošto su pred svojim navijačima deklasirali Asvel sa 92:71.

Pitanje pobednika na ovom meču nije se postavljalo nijednog momenta. Partizan je od početka diktirao ritam i ostvario novu pobedu u Evroligi.

Najefikasniji u rasploženoj ekipi Željka Obradovića bio je Kevin Panter koji je utakmicu završio sa 22 postignuta poena.

Partizan se okreće novom izazovu u Evroligi, a to je duel u Kaunasu protiv ekipe Žalgirisa.

Izmena: 23:21h
22:22h

40' KRAJ UTAKMICE!!!! Košarkaši Partizana samleli su Asvel u Beogradu i na kraju ubedljivo slavili 92:71.

KK Partizan, KK Asvel
22:11h

38' Anđušić pogađa dva slobodna bacanja 86:65.

22:08h

36' Partizan lako privodi ovaj susret kraju, crno-beli imaju velikih +21.

21:58h

ČETVRTA ČETVRTINA:

32' Asvel se probudio na startu poslednje četvrtine, gosti smanjuju prednost Partizana 76:57. Ledej prekida seriju francuskog tima, pošto je bio dva puta siguran sa linije penala 78:57.

21:56h

30' Antoan Dio trojkom uz zvuk sirene postavlja konačan rezultat posle tri četvrtine, Partzan ubedljivo vodi 76:51.

21:46h

28' Ne prestaje Partizan ove večeri sa atraktivnim potezima, a prednost raste iz minuta u minut, Asvel izgeda potpuno izgubljeno na terenu. Lesor pogađa dva slobodna bacana 75:46.

21:39h

23' Uzvratio je Asvel sa dva uzastopna koša 57:42.

21:36h

TREĆA ČETVRTINA:

22' Kakva serija crno-belih 7:0. Trifunović je prvo pogodio trojku, pa onda efektno zakucao, da bi seriju zatvorio Avramović 57:38.

21:19h

20' Partizan je odigrao fantastično prvo poluvreme koje je rešio u svoju korist rezultatom 50:36. Blistao je Kevin Panter sa 17 poena, a Egzum je bio takođe dvocifren pošto se zaustavio na 11 poena.

21:12h

18' Naneli je sa dve uzastopne trojke podigao publiku u Areni na noge, Partizan je fenomenalan za sada 43:27.

Džejms Naneli
21:11h

15' Dante Egzum je bio precizan sa linije slobodnih bacanja i povećao prednost Partizana 33:21.

20:58h

14' Ledej poentira, Partizan ima dvocifrenu prednost 31:21.

20:57h

DRUGA ČETVRTINA:

11' Fal je dobar u skoku posle promašene trojke, ovo su prvi poeni u drugoj četvrtini 25:18.

20:49h

10' Panter košem stavlja tačku na sjajnu prvu četvrtinu koju su crno-beli rešili u svoju korist 25:16.