ZAGREVANJE ZA PETAK: Dodatni motiv za Partizan ili potvrda Zvezdinog kvaliteta?
Delije i Grobari, Foto: Saša Pavlić Koky

sjajno drugo poluvreme

Juniori crveno-belih savladali su velikog protivnika 73:61

Objavljeno: 18:59h

Juniori Crvene zvezde pobedili su u derbiju 12. kola ekipu Partizana ubedljivom i i sigurnom igrom, rezultatom 73:61.

Pred 150 gledalaca u dvorani Basket City crveno-beli su sigurnom igrom u drugom poluvremenu, posebno u trećoj deonici, koju su dobili rezultatom 15:6, otvorili put ka sigurnoj pobedi.

Odličnu utakmicu odigrali su Gačić i Gagić koji su meč završili sa po 18 i 16 poena.

Juniori KK Crvena zvezda

Ekipa Crvene zvezde je pokazala kvalitet i pored činjenice da je šutirala trojke slabih 4-22 i imala 4 skoka manje od protivnika. Međutim, kada se odlučivao ishod ove utakmice, crveno-beli su odigrali vrlo čvrstu odbranu i primili samo 22 poena i drugom poluvremenu.

Košarkaši Crvene zvezde trenutno su na prvom mestu na tabeli sa skorom 11-1, dok je Partizan u donjem delu tabele sa skorom 4-8.

U narednom kolu juniori Crvene zvezde igraju protiv ekipe Dinamika.