TEODOSIĆ SE UNEO U LICE JAVORU, SAIGRAČI GA JEDVA ODVOJILI! Miloš ISKLJUČEN, hala KLICALA Srbinu (VIDEO/FOTO)
Miloš Teodosić na utakmici Virtusa i Efesa u Bolonji, Foto: LiveMedia / ddp USA / Profimedia

HAOS U BOLONJI!

Plejmejker Virtusa pet minuta ranije završio je utakmicu protiv Efesa koji je slavio u Italiji sa 85:80 u 10. kolu Evrolige

Objavljeno: 22:55h

Košarkaši Virtusa poraženi su od Efesa u Bolonji 85:80 u 10. kolu Evrolige, ali je u prvom planu bio plejmejker domaćina Miloš Teodosić.

Srbin je na pet minuta do kraja isključen, a sve je počelo posle prekršaja u napadu kada je Embajea uhvatio za nogu.

Sudijska trojka želela je da pogleda snimak da vidi da li se radi o nesportskoj ličnoj grešci, a potom je usledila rasprava.

Popularni Teo prvo je dobio tehničku, a onda mu je slovenački arbitar Davor Javor svirao i isključujuću ličnu grešku.

E onda je krenuo još veći haos pošto se Miloš uneo u lice Javoru i nešto mu pričao, a saigrači su ga jedva odvojili i smirili.

Dvoranom "Pala Doca" orilo se "Miloš, Miloš" dok je Srbin napuštao parket.

Teodosić je imao šest poena, dva skoka i četiri asistencije, a Vasilije Micić 12 poena, tri skoka i pet asistencija.