Željko Obradović, Foto: Starsport©

PAKAO SE NASTAVLJA

Novi peh za crno-bele

Objavljeno: 19:30h

Centar Partizana Alen Smailagić je u utorak doživeo povredu prsta tokom utakmice protiv Barselone.

Naknadnim pregledima i nakon urađenog snimka, potvrđeno je ono na šta se sumnjalo na samom terenu, a to je pucanje tetive na četvrtom prstu desne šake.

Povređena ruka je imobilisana, a očekivana pauza prilikom ovakve povrede je šest nedelja.

Smailagić povrđen
Smailagić povrđenfoto: Emilija Jovanović

Smailagić je zbog povrede koju je doživeo letos pauzirao do sredine ovog meseca.

Vratio se pre sedam dana odličnim nastupom protiv Makabija (9 poena za četiri i po minuta), a potom igrao 20 minuta protiv Splita i za to vreme ubacio osam poena uz 10 skokova.

Partizan je u utorak poražen od Barselone 79:68, nakon pada u drugom poluvremenu, a već u četvrtak gostuje Real Madridu.

Crno-beli posle devet odigranih utakmica imaju učinak 4-5.