PEŠIĆ BESAN NA MEKE "ORLOVE": NA TAJM-AUTU: Malo ih ŠIBAJTE, nemojte da ih se plašite!
Svewtislav Pešić je imao šta da kaže na tajm-autu Srbije, Foto: Printscreen/RTS1

samo stali

Košarkaška reprezentacija Srbije na poluvremenu gubi od Italije u polufinalu pripremnog turnira "DBB Superkup" u Hamburgu.

Dešavanja sa utakmice možete pratiti na blogu Espresa

Brzo su se u uvodnim minutima druge četvrtine Italijani odvojili na čak plus 15 iako su "Orlovi " vodili 24:23 na kraju prve deonice.

Selektor Svetislav Pešić je na tajm-autu zahtevao da njegovi puleni ne čekaju da sudije sviraju faulovee i hrabrije prodiru u napadu, ali i oštriju igru u odbrani.

- I tamo, malo ih i šibajte, pa nek uđemo u borbu, nemojte da ih se plašite!