RENDŽERS KIKSNUO U ŠKOTSKOJ PREMIJER LIGI: Zvezdin rival u Ligi Evrope ispustio 2:0!
Fudbaleri Rendžersa, Foto: EPA/Jane Barlow

pokazali slabost

Rival Crvene zvezde u osmini finala Lige Evrope brilijirao je do sada u tom takmičenju, ali je napravio novi kiks u škotskoj Premijer ligi.

Rendžers je danas ispustio vođstvo 2:0 na svom 'Ajbroksu' protiv Madervela i tako nije kapitalizovao kiks koji je prethodno napravio i lider Seltik igravši 0:0 protiv Hibernijana.

"Policajci" su poveli u 22. minutu golom Morelosa na asistenciju Kenta. Kolumbijac je potom upisao dodavanje za gol Sakale samo dva minuta kasnije.

Ipak, trener Đovani fan Bronkhorst nije nikog menjao do 83. minuta, a gosti su iskoristili umor tima iz Glazgova koji je u četvrtak grao 2:2 i sa Dortmundom.

Roberts u 52. i Vuleri u 76. šokirali su domaće navijače.

Rendžers je tako ostao na tri boda od ljutog rivala Seltika i otežao odbranu titule.

Protiv Zvezde igraju kao domaćini 10. marta, a u Beogradu 17. marta.