E OVO JE BARSELONA: Katalonci lakše nego očekivano odneli sva tri boda sa Mestalje!

la liga 25.kolo

Srpski fudbaler Uroš Račić igrao je za Valensiju od 66. minuta

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na gostovanju ekipu Valensije sa 4:1, u meču 25. kola španske Primere.

Katalonski tim je poveo golom Pjera-Emerika Obamejanga u 23. minutu, devet minuta kasnije u strelce se upisao Frenki de Jong, a Obamejang je svoj drugi gol postigao u 38. minutu.

Karlos Soler je u 53. minutu smanjio rezultat, da bi Pedri deset minuta kasnije postavio konačnih - 4:1.

Srpski fudbaler Uroš Račić igrao je za Valensiju od 66. minuta.

Barselona je četvrta na tabeli Primere sa 42 boda, dok je Valensija 12. sa 30 bodova.

Valensija u sledećem kolu gostuje ekipi Majorke, a Barselona dočekuje Atletik Bilbao.