FIRT POVEO I SAMO NALJUTIO BAJERN: Bavarci posle primljenog gola, četiri puta pogodili mrežu gostiju!

bundesliga 23. kolo

Fudbaleri Bajerna pobedili su Grojter Firt posle preokreta 4:1, u meču 23. kola Bundeslige.

Bavarci su ušli nešto opuštenije u meč, a u rezultatskom zaostatku bili su od 43. minuta kada je Branimir Hrgota postigao gol iz slobodnjaka.

Nije mnogo trebalo Bajernu da nakon pauze uzvrati, a prvi je to učinio, ko drugi, nego Robert Levandovski, kome nije bilo teško da praktično sa gol-linije ubaci loptu u mrežu.

Grisbek je petnaestak minuta kasnije savladao svog golmana, u želji da spreči da lopta stigne do Levandovskog na drugoj stativi.

Poljak je svoj 28. gol u Bundesligi postigao glavom u 82. minutu, da bi konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi postavio Kamerunac Čupo-Moting, na asistenciju Serža Gnabrija.

Bajern je lider na tabeli sa 55 bodova, dok je Grojter Firt poslednji sa 13 bodova, tačno 10 udaljen od mirne luke.