LIVERPUL SPREČIO ŠOK NA ENFILDU: Čelsi u zadnjem minutu stigao do tri boda, Arsenal pobedio Brentford!

premijer liga 26. kolo

Pobedu u gostima ostvario je i Barnli savladavši Brajton sa 3:0

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu Norič sa 3:1, u 26. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Norič golom Milota Rašice u 48. minutu, da bi preokret i pobedu Liverpulu doneli golovima Sadio Mane u 64, Mohamed Salah u 67. i Luis Dias u 81. minutu.

Liverpul je drugi na tabeli sa 57 bodova, šest manje od prvoplasiranog Mančester sitija. Norič je na poslednjem, 20. mestu sa 17 poena.

U narednom kolu, Liverpul će dočekati Lids, dok će Norič gostovati Sautemptonu.

U istom terminu, Čelsi je u gostima pobedio Kristal Palas sa 1:0, golom Hakima Ziješa u 89. minutu.

Čelsi je treći sa 50 bodova, dok je Kristal palas osvojio 26 poena i zauzima 13. poziciju.

U sledećem kolu, Kristal Palas će gostovati Votfordu, dok će Čelsi gostovati Barnliju.

Arsenal je na svom terenu pobedio Brentford sa 2:1.

Strelci za Arsenal bili su Emil Smit Rou u 48. i Bukajo Saka u 79. minutu, dok je gol za Brentford postigao Kristijan Norgard u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Arsenal je šesti na tabeli sa 42 boda, a Brentford je na 14. poziciji sa 24 poena.

Pobedu na svom terenu ostvario je i Sautempton savladavši Everton sa 2:0, golovima Stjuarta Armstronga u 52. i Šejn Longa u 84. minutu.

Sa 32 osvojena boda Sautempton je na 10. mestu, dok je Everton 16. sa 22 poena.

Votford je u gostima pobedio Aston Vilu sa 1:0, golom Emanuela Denisa u 78. minutu.

Pobedu u gostima ostvario je i Barnli savladavši Brajton sa 3:0.

Golove za Barnli postigli su Vut Veghorst u 21, Džoš Braunhil u 40. i Aron Lenon u 69. minutu.