KAPETAN SIMEONE IZGUBIO KOMPAS ZA ATLETIKO?! LOŠE VREME, GORE NE MOŽE!
Dijego Simeone, Foto: EPA/Zipi

la liga

Fudbaleri Levantea su rezultatom 1:0 pobedili Atletiko Madrid u zaostalom meču 21. kola LaLige.

Objavljeno: 23:49h

Atletiko Madrid prolazi kroz teške momente i u utakmici 21. kola doživeli su sedmi poraz u sezoni.

I to od poslednjeplasiranog tima Lalige, Levantea, pa ko bi rekao?

Gosti iz Valensije su odigrali jako dobro prvo poluvreme i bili izuzetno opasni, čak su imali i veći posed, skoro pa duplo više pasova i skoro triput više dobijenih duela.

1 / 5 Foto: EPA/Zipi

Izabranici Dijega Simeonea delovali su neprepoznatljivo na terenu i zbog toga kažnjeni već u 54. minutu kada je Melero postigao jedini gol na meču.

Četiri minuta kasnije je Kondogbija iznudio penal, ali su sudije posle VAR konsultacija poništile tu odluku.

Atletiko nije mogao do izjednačenja ni nakon sedam minuta sudijske nadoknade, pošto je Korea u 97. minutu zatresao mrežu Levantea, ali je zbog prekršaja taj gol poništen.