VLAHOVIĆ NA ŽESTOKOM UDARU ZBOG POTEZA NA UTAKMICI SA ATALANTOM: Ovo Dušanu nije trebalo! (VIDEO)
Dušan Vlahović, Foto: Profimedia, Printscreen/Twitter/@Noblus_

razočarao

Srpski napadač je sinoć dobio velike kritike

Fudbaleri Juventusa remizirali su sinoć na gostovanju protiv Atalante (1:1) u meču 25. kola Serije A.

Atalanta je povela u 76. minuti utakmice kada je spektakularan pogodak postigao Malinovskij, ali je Juve spasao rezervista Danilo golom u 92. minutu na asistenciju Dibale.

Od prvog minuta sinoć je ponovo igrao Dušan Vlahović koji je nedavno stigao u Torino iz Fjorentine i pokazao brzo da će biti veliko pojačanje.

Dušan Vlahović

Ipak, srpski napadač je sinoć dobio velike kritike zbog pokušaja da iznudi penal, a zbog ovog simuliranja ga poneki ismevaju na društvenim mrežama.

Vlahović se ekspresno pridigao jer je shvatio šta je uradio i pokušao je da nastavi akciju samo da sudija ne bi reagovao jer je već imao žuti karton.

Ova rekacija ga je verovatno spasila isključenja, ali ne i podsmeha na internetu, kao i žestokih kritika dela navijača.