FABINJO DONEO POBEDU LIVERPULU: Totenhem doživeo treći uzastopni poraz u prvenstvu (FOTO)

PREMIJER LIGA, 25. kolo

Tri boda upisala je ekipa Njukasla koja je savladala Aston Vilu 1:0, dok su Lester i Vest Hem odigrali nerešeno 2:2

Fudbaleri Liveprula pobedili su na gostovanju Barnli sa 1:0, u meču 25. kola Premijer lige.

Gol za četvrtu uzastopnu pobedu Liverpula u domaćem prvenstvu postigao je Fabinjo u 40. minutu, nakon udarca iz ugla, kojeg je izveo Trent Aleksander-Arnold.

Vulverhempton je u Londonu savladao ekipu Totenhema sa 2:0. Raul Himenes je u šestom minutu doveo goste u vođstvo, da bi konačan rezultat u 18. minutu postavio Leander Dendoker.

FK Totenhem, FK Vulverhempton

Njukasl je na svom terenu sa 1:0 pobedio Aston Vilu, a jedini gol na meču postigao je Kiran Tripije u 35. minutu.

Fudbaleri Lestera i Vest Hema odigrali su nerešeno 2:2. Londonski tim je poveo golom Džaroda Bouena u 10. minutu, a u 44. minutu u kaznenom prostoru gostiju rukom je igrao Aron Kresvel.

Minut kasnije precizan sa "bele tačke" je bio igrač Lestera Juri Tilemans, a domaći tim do preokreta dolazi posle gola Rikarda Pereire u 57. minutu. Bod Vest Hemu u prvom minutu nadoknade vremena donosi Krejg Douson, koji je bio najviši u skoku posle kornera.