PREČKA SPREČILA JOVIĆA DA POSTANE HEROJ REALA! "MESIJEV LOB" MORA DA SE USAVRŠI! (VIDEO)
Luka Jović, Foto: epa/ JUAN CARLOS HIDALGO, Twitter/@MrORMFC

LA LIGA

Fudbaleri Real Madrida ne mogu da pobede kada na terenu nema Karima Benzeme.

Nema Karima Benzeme - nema ni golova, a nema ni pobede Real Madrida. Viljareal je uspeo da ostane neporažen na svom terenu i odigra 0:0 protiv trenutno vodeće ekipe na tabeli španske La Lige, a sve je moglo da bude drugačije da je lob Luke Jovića u poslednjem minutu nadoknade bio samo par centimetara niži.

Jović ponovo nije dobio šansu od starta uprkos izostanku Benzeme, a na teren kročio tek u 75. minutu meča. I mogao je svakako da napravi velike stvari.

Srpski napadač se odličnom kretnjom izvukao iz ofsajd zamke, dobio dobru loptu u prostor, povukao je i lobovao golmana Ruljija, ali nije imao sreće. Pogodio je prečku.

U nastavku akcije odbitak je pokupio Naćo, ali se na gol-liniji isprečio Serž Orije i nije dozvolio da njegova ekipa bude poražena.

Mogla je to da bude prekretnica za Jovića u Realu, a mogla je da bude i prekretnica za "kraljevski klub" u borbi za titulu, pošto je sada razlika između Sevilje i madridskog kluba samo četiri boda.