REALU DOVOLJAN JEDAN GOL ZA TRI BODA: Asensio obradovao sve na Bernabeu, Jović proveo pola sata na terenu!

la liga 23. kolo

Fudbaleri Real Madrida savladali su Granadu 1:0 (0:0), u meču 23. kola španske LaLige.

Karim Benzema ponovo nije bio u startnoj postavi, ali ni Luka Jović nije dobio priliku da startuje u napadu, kao ni u Kupu kralja protiv Atletik Bilbaa pre nekoliko dana.

Ušao je u 65. minutu umesto Iska i odigrao poslednjih pola sata, sa nadoknadom vremena.

Real se mučio protiv tvrde Granade, ali je slavio minimalnim rezultatom.

Jedini gol na meču postigao je Marko Asensio u 74. minutu, na asistenciju Ederea Militaa.

Real je sada pobegao Sevilji na šest bodova, dok je Granada upisala treći vezani poraz.