JUVENTUS NA VLAHOVIĆEV POGON STIGAO DO NOVA TRI BODA: Navijači Stare dame uvideli kakvo su pojačanje dobili!

serija a 24.kolo

Objavljeno: 22:46h

Juventus je pobedio Veronu 2:0 (1:0), u meču 24. kola italijanske Serije A.

Vlahović je postigao gol na debiju za Juventus u 13. minutu utakmice i izjednačio se na vrhu liste strelaca sa napadačem Lacija Čirom Imobileom, pošto obojica imaju po 18 postignutih golova ove sezone.

Dušan Vlahović je od prvog sudijskog zvižduka bio agresivan, išao je na svaku loptu, gradio se, vraćao se nazad i videlo se od prvog minuta da će ovo biti njegovo veče.

Prvi put kada je dobio šansu u napadu da se izvuče i zatraži loptu, to je i učinio. Rabio mu je u sedmom minutu gurnuo loptu na levu stranu, namestio se Vlahović na levu nogu i snažno gađao u kontra ugao, ali je to dobro odbranio golman Verone.

1 / 5 Foto: EPA/Alessandro DI Marco

Posle Vlahovića, još jedan debitant upisao se u listu strelaca, a to je bio Denis Zakarija.

Dobio je u 61. minutu dobru loptu od Morate, posle minijature Španca koji je prošao jednog igrača, otvorio prostor i pronašao Zakariju, a on nije imao težak posao da pošalje loptu u donji levi ugao za 2:0.

Do kraja utakmice, Juventus je u svom stilu odradio posao, zadržao prednost i došao do pobede.

Odlični su bili u ekipi Verone srpski reprezentativci Ivan Ilić i Darko Lazović, ali se u Veronu vraćaju praznih ruku.