Dan za bacanje petardi u Engleskoj, Aleksis Sančez ponizio Bilićeve momke! (VIDEO)

premijer liga, 14. kolo

Ranije Čelsi je u velikom derbiju u Mančesteru pobedio Siti sa 3:1. Kasnije igraju Vest Hem i Arsenal

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su na svom terenu Sautempton sa 3:0 i prekinuli niz od šest poraza. Kristijan Benteke postigao je dva gola, u 33. i 85. minutu, a strelac je bio i Džejms Tomkins u 36. minutu.

Kristal Palas je tako prekinuo niz od sedam utakmica bez pobede, ostvario je četvrtu pobedu u prvenstvu i zauzima 13. mesto na tabeli sa 14 bodova. Sautempton je 11. sa tri boda više.

Fudbaleri Sanderlenda pobedili su na svom terenu šampiona Premijer lige Lester sa 2:1 i odlepili se sa dna tabele. Sanderlend je poveo autogolom Roberta Huta u 63. minutu, a vođstvo je udvostručio Džermejn Defo u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Šindji Okazaki u 80. minutu.