Dan za bacanje petardi u Engleskoj, Aleksis Sančez ponizio Bilićeve momke! (VIDEO)

premijer liga, 14. kolo

Ranije Čelsi je u velikom derbiju u Mančesteru pobedio Siti sa 3:1. Kasnije igraju Vest Hem i Arsenal

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu Svonsi sa 5:0, u utakmici 14. kola Premijer lige i ostvarili sedmu pobedu u prvenstvu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Dvostruki strelac bio je Hari Kejn, u 39. minutu iz jedanaesterca i u 49. minutu. On je na 71 utakmici u Premijer ligi postigao 51 gol.

Takođe, dva gola postigao je i Kristijan Eriksen u 70. minutu i drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Pogodak za londonski klub postigao je i Son Hung Min u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Totenhem je peti na tabeli sa 24 boda, a Svonsi, koji je pretrpeo deveti poraz u prvenstvu, zauzima poslednje mesto sa devet bodova.