VELIKO IZNENAĐENJE: Real JEDVA stigao do boda na domaćem terenu (FOTO)

špansko prvenstvo, 22. kolo

Eder Militao postogao je gol za izjednačenje protiv Elčea u drugom minutu sudijske nadoknade vremena

Objavljeno: 18:42h

Fudbaleri Real Madrida i Elčea odigrali su nerešeno 2:2, u 22. kolu španskog prvenstva.

Golove za Real Madrid postigli su Luka Modrić iz penala u 82. i Eder Militao u drugom minutu sudijske nadoknade vremena, dok su strelci za Elče bili Lukas Boje u 42. i Pere Milja u 76. minutu.

Loš dan za "kraljeve" najavio je Karim Benzema koji je u 33. minutu u promašio prvi dosuđen penal za domaće.

FK Real Madrid, FK Elče

Kazna je stigla u 42. minutu kada je Lukas Boje pogodio za vođstvo gostujućeg tima. Real je dugo napadao i pritiskao goste, ali nije uspevao da izjednači, dok je Elčeu poništen gol Rikarda de Burgosa u 52. minutu.

U 76. minutu novi šok za Real, jer je Pere Mila doneo velikih 2:0 Elčeu efektnom realizacijom. Ipak, "kraljevski klub" je u 82. minutu dobio penal posle VAR asistencije i ovog puta ga je realizovao Luka Modrić. Branili su se gosti, ali nisu odbranili do kraja, pošto je u drugom minutu nadoknade Eder MIlitao sjajno skočio i glavom pogodio mrežu za konačnih 2:2.

U narednom kolu, Real će dočekati Granadu, dok će Elče ugostiti Alaves.