VILJAREAL OPRAVDAO ULOGU FAVORITA: Žuta podmornica sa tri gola i mreži ispratila goste kući!

la liga 22. kolo

Sledeći meč Viljareal igra u Sevilji protiv Betisa, a Majorka dočekuje Kadis

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu ekipu Majorke sa 3:0, u utakmici 22. kola španske Primere.

Franko Ruso je autogolom doveo domaći tim u vođstvo u 12. minutu, a rezultat je u 34. minutu povećao Manu Trigeros.

Ruso je u 86. minutu dobio drugi žuti karton, pa su gosti ostali sa desetoricom na terenu, a minut kasnije je sa penala bio precizan Dani Pareho.

Viljareal je šest na tabeli Primere sa 32 boda, dok je Majorka posle trećeg vezanog poraza na 17. mestu sa 20 bodova.

Sledeći meč Viljareal igra u Sevilji protiv Betisa, a Majorka dočekuje Kadis.