JUNAJTED DO POBEDE "UZ POSLEDNJI ZVUK" PIŠTALJKE!
FK Mančester junajted, Foto: Profimedia

Premijer liga

Mančester junajted savladao je Vest Hem 1:0 (0:0), u meču 23. kola engleske Premijer lige.

Objavljeno: 18:27h

Bila je to izuzetno nezanimljiva utakmica, gde smo videli samo četiri šuta u okvir gola.

Najbolju priliku za Junajted imao je Fred u 50. minutu, kada mu je Areola odbranio udarac.

1 / 7 Foto: Profimedia

Vest Hem je u većem delu utakmice i bio bolji rival, a onda u 93. minutu šok za "čekićare".

Pukla je kontra u poslednjim trenucima utakmice, Kavani je dodao Rašfordu na drugu stativu, koji trese mrežu, međutim VAR je proveravao da li je bio ofsajd Kavanija prilikom razvoja akcije.

Urugvajac nije bio u ofsajdu i gol je priznat.

Subota: Everton – Aston Vila 0:1 (0:1) Brentford – Vulverhempton Mančester j. – Vest Hem 1:0 (0:0)

Nedelja: 15.00 Arsenal – Barnli 15.00 Kristal Palas – Liverpul 15.00 Lester – Brajton 17.30 Čelsi – Totenhem