NOVI KIKS ČELSIJA: Plavci su ponovo neprijatno iznenadili svoje navijače!

premijer liga 24. kolo

U utakmici 24. kola engleske Premijer lige fudbaleri Brajtona i Čelsija podelili su bodove na "Ameks" stadionu rezultatom 1:1 (0:1).

"Plavci" će više žaliti za celim plenom, pošto su u većem delu susreta imali vođstvo, a i ukupno su nadigrali protivnika u svim segmentima igre.

Tim Tomasa Tuhela u prednost je doveo Hakim Ziješ golom u 28. minutu.

Čelsi nije mnogo zapinjao da duplira prednost, sve do 60. minuta kada je Adam Vebstern posle kornera glavom zakucao loptu u mrežu Kepe Arizabalage.

Tek tada je Čelsi krenuo da napada, a najbolju šansu imao je Romelu Lukaku u 73. minutu, ali je golman Sančes odbranio taj udarac.