BRUKA REALA NA STARTU NOVE GODINE: Mitrović i Maksimović osvojili ceo plen (FOTO)

DRUGI PORAZ U ŠAMPIONATU

Hetafe je slavio pogotkom Enesa Unala u devetom minutu susreta

Objavljeno: 16:45h

Fudbaleri Hetafea pobedili su danas na svom terenu ekipu Real Madrida sa 1:0, u utakmici 19. kola španske Primere.

Real Madrid je imao više loptu u svom posedu i više udaraca ka golu protivnika, ali je Hetafe slavio pogotkom Enesa Unala u devetom minutu.

Po 90 minuta za pobednički tim odigrali su srpski reprezentativci Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović.

Real je doživeo drugi poraz u šampionatu, ali je i dalje prvi na tabeli sa 46 bodova, dok je Hetafe na 16. poziciji sa 18 osvojenih bodova. Fudbaleri Hetafea će u narednom kolu Primere gostovati Sevilji, dok će Real Madrid ugostiti Valensiju.