UPRAŽNJENA JOŠ ČETIRI MESTA: Ludnica i veliki kambek u Istanbulu, šesto kolo donosi rasplet u LŠ! (VIDEO) (FOTO)

5. kolo lige šampiona!

Ono što su pre večerašnjih duela bile dileme, ostale su i posle njih! Jedino je Menhengladbah ostao bez plasmana u osminu finala
Objavljeno: 23:11h

GOTOVO JE!!!

89. minut - Ako ovako ostane, pred poslednje kolo će se postavljati ista pitanja kao i pred ovo peto!

77. minut - Lukas Moura je na asistenciju Hatema Ben Arfe postigao pogodak i doneo 2:2 PSŽ-u u Londonu!

74. minut - Opet smo ušli u jedan tih period svih utakmica!

66. minut - Atletiko vodi sa 2:0! Strelac Antoan Grizman! A, ko će drugi!

63. minut - Fernandinjo je dobio drugi žuti karton, tako da je sada i Siti ostao bez igrača! I Borusija i Građani igraće do kraja sa desetoricom!

60. minut - Autogol Marka Veratija i Arsenal vodi sa 2:1 u Londonu! Tobdžije su brže prvom mestu u grupi!

55. minut - I Atletiko je poveo! Konačno pogodak u drugom delu igre! Strelac za Jorgandžije bio je Kevin Gameiro na asistenciju Antoana Grizmana! U istom ovom minutu, i Mesi je dao gol iz penala za 2:0 u Glazgovu!

51. minut - Lars Štindl, kapiten Borusije, dobio je drugi žuti karton, pa će morati da napusti igru!

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

45+1 minut - Takođe, Olivije Žiru je iz penala doneo Arsenalu 1:1 pred samo poluvreme.

45+1 minut - GOOOOOOOL! Mančester Siti je izjednačio! Gol je postigao David Silva, a asistirao mu je Kevin de Brujne!

44. minut - Gotovo ništa se ne događa na utakmicama Lige šampiona!

35. minut - Posle ona dva minuta, kada su pala čak tri pogotka širom Evrope, ponovo se ušlo u dosadan period! Evo kakvo je trenutno stanje na tabelama!

25. minut - Lionel Mesi je postigao gol, a Nejmar asistirao, pa je i Barsa povela protiv Seltika u gostima! Bio je to njegov osmi gol na četiri utakmice u Ligi šampiona ove sezone, dok je tome dodao i dve asistencije!

24. minut - KONAČNO! GOLOVI! Prvo je PSŽ poveo protiv Arsenala u gostima u utakmici za prvo mesto u grupi golom Kavanija, na asistenciju Bleza Matuidija, da bi onda Borusija Menhengladbah povela protiv Mančester Sitija golom Rafaela sa nekih 15-ak metara!

20. minut - I dalje nijedan gol!!! Ovo nije normalno...

16. minut - Na utakmicama je i dalje dosadnije nego u redu za hleb i mleko devedesetih godina! Za sada deluje kao da je sva drama ispucana u prve dve utakmice! Da podsetimo: Rostov - Bajern 3:2, Bešiktaš - Benfika 3:3 (0:3).

10. minut - Za sada je sve veoma, veoma mirno! Opipavaju se snage na svih šest terena.

20:45 - E, sada kreće ludnica! Šest utakmica uživo! IDEMOOOOO!!!

20:37 - Kraj utakmice u Turskoj!

20:35 - Kakav povratak Bešiktaša! 3:3 je u Istanbulu, strelac je Abubakar!

20:24 - Rikardo Kvarežma je postigao gol iz penala za Bešiktaš i na taj način održao nade njegovog tima živim! Rezultat je 2:3!

20:05 - Bešiktaš je smanjio na 1:3, a gol je u 58. minutu postigao Tosun!

19:52 - Gotova je utakmica u Rostovu! Dogodila se senzacija!!!

19:30 - Senzacija na pomolu! Bajern gubi od Rostova! Strelac pogotka za 3:2 bio je Kristijan Noboa u 67. minutu!

19:18 - LJUBOMIIIIIIIIR FEJSAAAAAAA! GOOOOOOOOOOL! Srpski reprezentativac je dao treći gol Bešiktašu! Svaka čast!!!

19:13 - Međutim, prednost Rostova nije toliko dugo trajala, pošto je Bajern izjednačio! Pogodak je u 52. minutu postigao Huan Bernat!

19:10 - Rostov je poveo sa 2:1, i to iz penala koji je u gol pretvorio Dmitri Poloz, dok je i Benfika povela sa 2:0 golom Semeda!

19:00 - Bešiktaš gubi od Benfike! U turskom timu igra Duško Tošić, dok se u gostujućem sastavu nalazi Ljubomir Fejsa! Pogodak za goste u desetom minutu dao je Guedes!

18:45 - Počeo je i meč u Istanbulu između Bešiktaša i Benfike, a u Rusiji je 1:1! Pogodak za Bajern dao je Daglas Kosta u 35. minutu, dok je devet minuta kasnije izjednačio Azmun!

18:00 - Počela je utakmica između Rostova i Bajerna!