NOVA POBEDA JUVENTUSA: Nula na meču Đenova - Atalanta!

serija a

Juventus je zabeležio drugu uzastopnu pobedu, odnosno četvrtu u poslednjih pet utakmica pošto je savladao Kaljari na svom terenu rezultatom 2:0.

U prvom poluvremenu četa Masimilijana Alegrija nije briljirala, zapravo je jedini udarac u okvir gola bio i gol, ako se uopšte može i nazvati udarcem.

Igrao se 40. minut utakmice kada je Moize Ken pogođen loptom sa desne strane,lopta se nekako ušetala u gol za 1:0.

U nastavku bolji Juventus, Kaljari se držao na svojoj polovini, a onda je Bernardeski rešio utakmicu golom u 83. minutu meča.

Dobio je loptu od Kuluševskog, bio je na levoj strani i šutirao je sa oko 20 metara u sam ugao za konačnih 2:0.

U drugom meču današnjeg dana, Đenova je dočekala Atalantu u okviru 19. kola Serije A, a golova nije bilo. Domaćin je bio bezopasan, nisu imali šut u okvir gola, dok su gosti i pored dvotrećinskog poseda lopte i nekoliko dobrih šansi ostali bez tri boda.