Španski velikan tone sve dublje, veče iz snova za klubove iz Baskije! (VIDEO)

primera, 12. kolo

"Slepi miševi" se opet spotakli, Katai nije bio ni na klupi u porazu Espanjola
Objavljeno: 10:07h

Fudbaleri Espanjola pobedili su na gostujućem terenu Alaves sa 1:0 i nastavili niz od šest utakmica bez poraza.

Jedini gol postigao je Herard Moreno u 81. minutu. Moreno je dva minuta ranije promašio penal. Aleksandar Katai nije bio ni na klupi poraženog tima, dok je čitav meč odigrao Nenad Krstičić.

Espanjol je ostvario treću prvenstvenu pobedu i zauzima 12. mesto na tabeli sa 15 bodova, a Alaves na 14. mestu ima dva boda manje.

U nedelju uveče igraju još Sporting Hihon-Real Sosijedad i Atletik Bilbao-Viljareal.

Real Sosijedad je slavio u Hihonu nad Sportingom pogocima Prijeta, Zurutuze i Martineza, dok je Atletik bio blji od Viljareala sa 1:0.

Heroj utakmice bio je Raul Garsija koji je pogodio u 67. minutu.

Primera, 12. kolo

Petak Betis - Las Palmas 2:0

Subota

Deportivo - Sevilja 2:3 (Babel 1, Andone 41 - N'Zonzi 44, Vitolo 87, Merkado 90+2)

Barselona - Malaga 0:0

Eibar – Selta 1:0 (Riko 10)

Atletiko - Real Madrid 0:3 (Ronaldo 23, 71 penal, 77)