ATALANTU NIJE OMELA PREDNOST VERONE: Tim iz Bergama posle preokreta slavio u gradu Romea i Julije!

serija a 17. kolo

Fudbaleri Atalante slavili su na gostovanju kod Verone posle preokreta (2:1), u meču 17. kola Serije A.

Tim iz Bergama nije dobro započeo susret, u ranoj fazi je primio gol, ali izabranike Đanpjera Gasperinija to nije sputalo.

Na pogodak Simeonea u 22, najpre je odgovorio Mirančuk u 37, a onda i Kopmejners u 62. minutu.

Holanđanin je imao dosta sreće, pošto je nakon njegovo udarca sa distance, lopta zakačila jednog defanzivca domaćih i tako prevarila Montipa.

Verona je najbliža izjednačenju bila u 74. minutu, kada je šut Faraonija bio izblokiran.

Čitav meč za domaće odigrao je Darko Lazović, dok je Ivan Ilić na terenu proveo ravno sat vremena.

Atalanta je uspela da veže šest trijumfa i trenutno je treća sa dva boda manje od vodećeg Milana.

Sa druge strane, Verona je 11. sa 23 poena, koliko ima i Empoli.