SJAJNA UTAKMICA U RUSIJI: Šest golova, meč pun preokreta - REMI ZENITA I ČELSIJA kojim je Juve prvi u grupi H!

liga šampiona

Poslednje kolo u grupnoj fazi Lige šampiona otvorili su mečevi u grupi H.

Objavljeno: 22:16h

Sjajna partija viđena je u Rusiji gde su se sastali Zenit i Čelsi.

Londonski klub je već u drugom minutu došao do prednosti. Verner je bio strelac.

Ruski klub se nije predavao, već je uspeo da preokrene rezultat za svega tri minuta, a pre isteka prvog poluvremena. Najpre je Klaudinjo u 38.minutu pogodio za 1:1, da bi u 41. Sardar Azmun pogodio za 2:1.

U nastavku meča Lukaku donosi novo izjednačenje u 62. minutu meča. . Delovalo je da će šampion Lige šampiona iz prošle sezone doći do tri boda, pošto je Verner ponovo bio strelac u 85.minutu meča. Tako nije mislio Ozdoev koji je izjednačio na 3:3 u 94.minutu!

Juventus je na domaćem terenu savladao Malme golom Kena u 18. minutu. "Stara dama" je time završila grupnu fazu takmičenja na prvom mestu.

Švedski tim takmičenje završava sa osvojenim bodom.