ANĆELOTI JE BIO ZADOVOLJAN IGROM JOVIĆA PROTIV INTERA: Pomagao ekipi u fazi napada i kontroli lopte!

lepo

Sinoćni meč. u kom je Jović proveo 78. minuta na terenu, bio je bez rezultatskog značaja. Golove za Madriđane postigli su Kros i Asensio

Objavljeno: 10:10h

Fudbaleri Real Madrida lako su savladali Inter 2:0, a na terenu je od starta bio Luka Jović.

Srpski napadač je dobio šansu nakon gola i asistencije u susretu protiv Sosijedada i nije razočarao.

Zadovoljan njegovim nastupom bio je i trener ekipe Karlo Ančeloti.

- Jović je veoma dobro igrao, pomagao ekipi u fazi napada i kontroli lopte - rekao je italijanski stručnjak.

Jović je zauzeo mesto Karima Benzeme koji se muči sa povredom.

- Imamo nekoliko dana da vidimo da li će se Karim oporaviti. Mislim da hoće - rekao je Ančeloti misleći na derbi susret u prvenstvu protiv Atletika koji je na programu u nedelju.

Sinoćni meč. u kom je Jović proveo 78. minuta na terenu, bio je bez rezultatskog značaja. Golove za Madriđane postigli su Kros i Asensio. Gol nemačkog veziste bio je 1000. tog tima u Ligi šampiona. Real je prvi klub kojem je to pošlo za rukom.