STANOJEVIĆ POLE POBEDE PROTIV NOVOG PAZARA GOVORIO O MLADOM IGRAČU: Nemojte odmah da ga hvalimo mnogo!!!

TRIJUMF PROTIV ČVRSTE EKIPE

Crno-beli u sledećem kolu gostuju Metalcu u Gornjem Milanovcu

Objavljeno: 18:45h

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 2:0, u meču 19. kola Super lige Srbije.

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je večeras da je ekipa Novog Pazara igrala organizovano, kao i da je zadovoljan pobedom nad tim rivalom.

- Oni su tvrda, čvrsta ekipa. Ne gube utakmice i nije slučajno što ne gube utakmice, organizovani su. Mi smo bili strpljivi i na kraju smo pobedili i zadovoljni smo - rekao je Stanojević.

Aleksandar Stanojević

Partizan je poveo golom Marka Milovanovića u 50. minutu, a konačan rezultat je postavio Nemanja Jović sa penala u 59. minutu. Milovanoviću je ovo bio drugi uzastopni gol, posle utakmice osmine finala Kupa Srbije protiv Dubočice. Stanojević je dodao da je 18-godišnji igrač postigao veoma važan gol u večerašnjem meču.

- Pa dobro nemojte odmah da ga hvalimo mnogo, dobar je, dao je veoma važan prvi gol i otvorio je utakmicu - zaključio je trener Aleksandar Stanojević.

U sledećem kolu Partizan gostuje Metalcu u Gornjem Milanovcu, a Novi Pazar dočekuje Voždovac.