NASTAVLJA DA REŠETA MREŽE ALI I RAT SA NAVIJAČIMA: Vlahović strelac u pobedi Fiorentine! (VIDEO)

serija a

Srpski napadač Dušan Vlahović ponovo je bio strelac za Fiorentinu u pobedi nad Sampdorijom rezultatom 3:1.

Objavljeno: 20:50h

Fudbaleri Fiorentine igraju protiv Sampdorije u 15. kolu Serije A i pobedili su bez većih problema rezultatom 3:1.

Sampdorija je povela u 15. minutu preko Gabijadinija, da bi Kaljehon izjednačio posle samo 8 minuta igre.

Za preokret se postarao srpski napadač Dušan Vlahović i to u 32. minutu utakmice, da bi se za konačnih 3:1 postarao Rikardo Sotil u 45. minutu utakmice.

U istom terminu je odigran i susret Atalante i Venecije i domaći tim je slavio sa više nego ubedljivih 4:0 zahvaljujući Mariju Pašaliću koji je postigao het-trik.

Prvi gol je Pašalić postigao u 7. minutu, da bi u 12. minutu povisio na 2:0 i tim rezultatom je završeno prvo poluvreme. Za 3:0 se postarao Kopmajners u 57. minutu, da bi pobedu i het-trik "potpisao" Pašalić u 67. minutu.

Serija A, 15. kolo

Utorak: Atalanta - Venecija 4:0 (2:0) Fiorentina - Sampdorija 3:1 (3:1) Sreda: 18.30 Bolonja - Roma 18.30 Inter - Specija 20.45 Đenoa - Milan 20.45 Sasuolo - Napoli Četvrtak: 18.30 Torino - Empoli 20.45 Lacio - Udineze