BAKLJE I DIMNE BOMBE U SOLUNSKOM DERBIJU! Navijači uleteli na teren reagovala policija! (VIDEO)

grčka

Još jednom su Grci pokazali zašto važe za jedno od najvatrenijih fudbalskih navijača u svetu

Veliki derbi u prvenstvu Grčke, između Paoka i Arisa koji je igran na "Tumbi" prekinut je u 92. minutu pri rezultatu 1:0 za Aris, kada su navijači domaće ekipe počeli da bacaju dimne bombe i razne predmete na teren, da bi kasnije i sami uleteli na isti.

Aris je na "vrelom" gostovanju postigao gol u 41. minutu, što je bilo dovoljno da uđu u mirniji, ako se to tako može nazvati, pošto su se navijači protivničkog Paoka pobrinuli za pravi "Pakao".

Meč je stopiran u 92. minutu, kada je škotski sudija Bobi Maden, inače čovek koji je isključio Aleksandra Stanojevića na meču sa Gentom u Beogradu, izveo obe ekipe sa terena. Baš u tom trenutku su i navijači uspeli da ulete na teren.