AJNTRAHT DOŠAO DO TREĆE POBEDE U SEZONI: Utakmicu obeležio sjajan gol Filipa Kostića (FOTO)

bundesliga, 12. kolo

Tim iz Frankfurta poveo je pogotkom Jespera Lindstroma

Objavljeno: 18:53h

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su na gostujućem terenu Frajburg sa 2:0, u utakmici 12. kola Bundeslige.

Ajntraht je poveo golom Jespera Lindstroma u 34. minutu. Filip Kostić je pogotkom u 43. minutu iz slobodnog udarca sa oko 35 metara udaljenosti, duplirao prednost gostujuće ekipe i trasirao Ajntrahtu put ka pobedi.

Da li je imao sreće ili ne, Kostić je svoj posao obavio sjajno, uputio oštar i opasan centaršut u kazneni prostor rivala, a lopta je na kraju završila u mreži.

Ovo je druga uzastopna pobeda Ajntrahta, ukupno treća u prvenstvu posle koje je 11. na tabeli sa 15 osovjenih bodova.