ZVEZDA BEZ MILOSTI U LUČANIMA: Mladost povela, Katai je uništio sa tri postignuta gola (FOTO)

ubedljiva pobeda

U narednom kolu ekipa Dejana Stankovića dočekuje Spartak iz Subotice

Objavljeno: 16:57h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na gostovanju ekipu Mladosti iz Lučana sa 5:1, u meču 17. kola Superlige Srbije.

Domaći tim je poveo golom Milana Bojovića u osmom minutu, a Zvezda je do kraja poluvremena uspela da izjednači golom Aleksandra Kataija u 30. minutu.

U nastavku meča Katai je drugim golom doveo Zvezdu u vođstvo, u 53. minutu, Gelor Kanga je šest minuta kasnije povećao prednost, a Mirko Ivanić je u 61. minutu postigao četvrti gol za gostujući tim. Konačan rezultat postavio je Katai trećim golom u 65. minutu.

U narednom kolu Zvezda dočekuje Spartak iz Subotice.