REAL MADRID RUTINSKI SAVLADAO GRANADU: Jović konačno na terenu!

la liga

Srpski reprezentativac zaigra u finišu meča

Objavljeno: 18:39h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Granade rezultatom 3:1 u 14. kolu La Lige.

Real je praktično sve rešio posle 25 minuta igre kada je stekao dva gola prednosti. U 19. minutu Asensio je iskoristio asistenciju Tonija Krosa, da bi Nemac i u 25. minutu pronašao Naća za 0:2.

Luka Jović

Granada je uspela na kratko da se vrati u 34. minutu kada je pogodio Luis Suarez.

Ipak, u 56. minutu Real je postigao treći gol posle sjajne akcije, Modrić je proigrao Vinisijusa, koji je nastavio svoju golgetersku seriju.

U 67. minutu Granada je ostala sa igračem manje, Barsino dete Monću je zaradio direktan crveni karton, to se nije svidelo treneru Robertu Morenu, koji je takođe isključen zbog protesta.

Brojčanu prednost Real je iskoristio u 76. minutu, Ferlan Mendi se ubacio iz drugog plana i pogodio za 1:4.

Ogromnu prednost Karlo Anćeloti je iskoristio da napravi nekoliko izmena, a minute je konačno dobio i naš Luka Jović koji je zamenio Benzemu u 80. minutu. Ipak, nije bilo nekih značajnih prilika, ali Jović bi možda mogao da dobije veću šansu u nastavku sezone.

Real Madrid je privremeno preuzeo prvo mesto na tabeli sa 30 bodova, dva više od Real Sosijedada koji kasnije večeras dočekuje Valensiju.